Wat als we besluiten bij elkaar te blijven? Wat als we er radicaal voor kiezen om ons niet terug te trekken in ons eigen gelijk, maar telkens weer te zoeken naar wat ons bindt?
Twee vrienden kunnen niet langer met, maar ook niet zonder elkaar. In een ultieme poging hun vriendschap te redden gaan ze op zoek naar de oorsprong van hun strubbelingen en naar manieren om die te overwinnen. Of in ieder geval te begrijpen.
Want hoe komt het dat je zo hard kan botsen met iemand die je juist zo graag ziet? Hoe ver moet je uit je eigen comfortzone stappen om de ander te begrijpen? En wil je dat wel?
Suzanne Grotenhuis en Freek Vielen zijn samen theatergezelschap De Nwe Tijd en al meer dan 20 jaar vrienden. Voor deze voorstelling duiken ze in hun persoonlijke geschiedenis en staan ze met een rugzak vol oud zeer en goede herinneringen samen op het podium.
‘Zeg me hoe het moet‘ is een grappige, ongemakkelijke en intense zoektocht naar verbinding en oprechtheid. Voor alle vrienden die niet snappen waarom ze elkaar soms niet kunnen uitstaan, voor alle kinderen die niet langer met hun ouders spreken, voor alle koppels die twijfelen tussen breken of blijven zoeken naar manieren om toch samen door te gaan.
- bovenstaande tekst valt buiten de verantwoordelijkheid van de redactie van concertnews.be -
- the text above is not subject to the responsibility of the editors of concertnews.be -
Geef steeds in je comment mee op welk artikel je reageert.
Please put in your comment to which article you are responding.
04DEC
De GrungBlavers
LUX Kapellen
13MAR
Les Truttes
Stadsschouwburg Antwerpen
12JUN
GoldenEye
Stadsschouwburg Antwerpen
25MAR
The Haunted Youth
Lotto Arena Merksem
30OCT
A Celebration of George Michael
Kon. Elisabethzaal Antwerpen
28MAR
Riverdance 30
Lotto Arena Merksem
23APR
Thirty Seconds to Mars
Lotto Arena Merksem
17MAY
Roodkapje
Stadsschouwburg Antwerpen
17MAY
NE-YO & AKON
AFAS Dome Merksem
21MAY
Lola Young
De Roma Borgerhout
21MAY
K3 Originals
AFAS Dome Merksem
22MAY
The Boys in the Band
Fakkeltheater Zwarte Zaal
22MAY
Lola Young
De Roma Borgerhout
23MAY
My Leonard Cohen
Stadsschouwburg Antwerpen
25MAY
Kleinkunstkollektief
Theatercafé Fakkeltheater Antwerpen
9MAY
Archivaris: 75 jaar Raymond ★★★★★
Stadsschouwburg Antwerpen
9MAY
Finale ★★★
DE Studio Antwerpen
3MAY
Carmina Burana ★★★★
Stadsschouwburg Antwerpen
2MAY
Het Zwanenmeer ★★★★1/2
Stadsschouwburg Antwerpen
30APR
The Simon & Garfunkel Story ★★★★
Stadsschouwburg Antwerpen
16APR
De Idioot ★★★★
DE Studio Antwerpen
12APR
Aladdin in Concert ★★★★1/2
Kon. Elisabethzaal Antwerpen
6APR
The Drama ★★★
Kinepolis Antwerpen