‘Single Lady‘ Ali Wong komt naar België! Na een topjaar, waarin ze de ene prestigieuze prijs na de andere wegkaapte, keert Wong terug naar haar eerste liefde: het podium. Op woensdag 1 juli 2026 strijkt ze met haar nieuwe tour neer in Stadsschouwburg Antwerpen. Met nieuw materiaal belooft ze haar Belgische fans een avond vol onverbloemde eerlijkheid, vlijmscherpe culturele observaties en de gedurfde verhalen die haar wereldberoemd maakten. Tickets zijn beschikbaar vanaf vrijdag 27 februari om 10u via livenation.be.
Ali Wong is momenteel een van de meest invloedrijke stemmen in de comedywereld. Ze veroverde harten wereldwijd met haar razend populaire Netflix-specials ‘Baby Cobra‘, ‘Hard Knock Wife‘ en het voor een Emmy genomineerde ‘Don Wong‘. Haar meest recente special ‘Single Lady‘ werd bekroond met een Golden Globe en Critics Choice Award. Of ze het nu heeft over de realiteit van moederschap of haar eingenzinnige kijk op het single leven deelt: Wong doet het telkens met een ongeziene energie en een humor die geen enkel taboe uit de weg gaat. Dat ze veel meer is dan enkel comedian, bewees ze de afgelopen jaren als succesvolle actrice en auteur. Haar rol in de geprezen Netflix-serie ‘Beef‘ leverde haar vorig jaar een Emmy, Golden Globe en SAG award op voor Beste Actrice. Ook met haar romcom ‘Always Be My Maybe‘ en haar bestseller boek ‘Dear Girls‘ toonde ze de wereld wat ze in haar mars heeft. Bereid je voor op een wervelwind in luipaardprint en geniet een avond lang van Ali‘s beruchte, rauwe energie waarmee ze op 1 juli de Stadsschouwburg onveilig maakt.
Tickets zijn beschikbaar vanaf vrijdag 27 februari om 10u via livenation.be en kosten €84,00 - € 72,80 - €61,60 (inclusief servicekosten).
Mensen geregistreerd op de Live Nation Belgium-website kunnen via hun account deelnemen aan een gelimiteerde presale. De Live Nation-voorverkoop start op donderdag 26 februari om 10u en eindigt op donderdag 26 februari om 22u, of wanneer de tickets in voorverkoop uitverkocht zijn.
Belangrijk: De Belgische regering heeft een verhoging van het btw-tarief op onder andere festival- en concerttickets aangekondigd. Het is wachten op verdere duiding over de exacte toepassing, maar prijsaanpassingen zijn niet uit te sluiten in de nabije toekomst. Wie zeker wil zijn van de huidige prijzen, koopt best tijdig een ticket.
- bovenstaande tekst valt buiten de verantwoordelijkheid van de redactie van concertnews.be -
- the text above is not subject to the responsibility of the editors of concertnews.be -
Geef steeds in je comment mee op welk artikel je reageert.
Please put in your comment to which article you are responding.
06NOV
An Evening with Fran Lebowitz
Arenberg Antwerpen
26NOV
Twas The Night Before
Stadsschouwburg Antwerpen
12JUN
Ben Howard
OLT Deurne
13MAR
Les Truttes
Stadsschouwburg Antwerpen
15OCT
Bryan Adams
AFAS Dome Merksem
13DEC
Natalia - The Christmas Experience
Kon. Elisabethzaal Antwerpen
26AUG
Wilco
OLT Deurne
25AUG
Wilco
OLT Deurne
10MAR
Handle with Care
HetPaleis
11MAR
Reneé Rapp
Lotto Arena Merksem
13MAR
I went to Troy and all I got was another Greek tragedy
CC Brasschaat
13MAR
Kodo One Earth Tour
Kon. Elisabethzaal Antwerpen
14MAR
Mamma Mia!
Stadsschouwburg Antwerpen
14MAR
MIND2MODE
Koninklijk Circus Brussel
14MAR
Bert Gabriëls
Zuiderpershuis Antwerpen
15MAR
Jan, mijn vriend
HetPaleis
7MAR
La poésie de la résistance ★★★★★
Troubleyn - Labaratorium Antwerpen
6MAR
Worldwide International Global Idiodrama ★★
HetPaleis
5MAR
STOMP ★★★★
Stadsschouwburg Antwerpen
4MAR
A Tribe, That Is Me ★★★★
Troubleyn - Labaratorium Antwerpen
28FEB
I’m sorry ★★★★
Troubleyn - Labaratorium Antwerpen
22FEB
De berg ★★★★
DE Studio Antwerpen
19FEB
Alkibiades ★★★★
Bourla Antwerpen
18FEB
Malle Babbe ★★★★
Stadsschouwburg Antwerpen