Bryan Adams brengt zijn ‘Roll with the Punches‘-tour naar AFAS Dome in Antwerpen op donderdag 15 oktober. Met zijn nieuwste album ‘Roll With The Punches‘ start Adams aan een nieuw hoofdstuk als onafhankelijk artiest, maar met dezelfde herkenbare rockanthems en ballads! Tickets zijn beschikbaar vanaf vrijdag 6 maart om 10u via livenation.be.
Bryan Adams toert al meer dan vier decennia wereldwijd en staat bekend als een van de meest gepassioneerde livemuzikanten ter wereld. Sinds zijn doorbraak met “Straight From The Heart“ in 1983 en het succes van het album ‘Reckless‘ groeide hij uit tot een internationale superster, met nummer-1-hits in meer dan 40 landen. Zijn indrukwekkende carrière leverde hem talloze prijzen en nominaties op, waaronder een Grammy Award, meerdere American Music Awards en drie Academy Award-nominaties, evenals vijf Golden Globe-nominaties. Naast zijn 16 studioalbums omvatten zijn noemenswaardige bijdragen ook nummers voor de films ‘Spirit: Stallion of the Cimarron‘ en ‘Pretty Woman: The Musical‘. In 2024 werd Adams een onafhankelijk artiest en lanceerde hij zijn eigen label, Bad Records. Afgelopen zomer verscheen ‘Roll With The Punches‘, zijn eerste album met nieuw materiaal. Het staat vol krachtige rockanthems en ontroerende ballads. Voeg daar zijn tijdloze klassiekers aan toe en je hebt de perfecte mix voor een onvergetelijk topconcert. De ‘Roll with the Punches‘-tour ging van start in januari 2025 en zal heel 2026 doorgaan.
Tickets zijn beschikbaar vanaf vrijdag 6 maart om 10u via livenation.be en kosten €101,40 - €85,50 - €74,90 - €69,61 - €64,31 (inclusief servicekosten en mobiliteitsbijdrage). Voor de grootste fans zijn er ook VIP packages beschikbaar.
Mastercard kaarthouders genieten van prioritaire toegang tot presale tickets vanaf woensdag 4 maart om 10u tot vrijdag 6 maart om 9u, of wanneer de tickets in voorverkoop uitverkocht zijn. Meer info via www.priceless.com/music.
Belangrijk: De Belgische regering bekijkt een hervorming van de btw-tarieven. Dit kan een impact hebben op de prijzen van concert- en festivaltickets. Het is wachten op verdere informatie, maar prijsaanpassingen zijn niet uit te sluiten in de nabije toekomst. Wie zeker wil zijn van de huidige ticketprijzen, stelt de aankoop best niet uit.
- bovenstaande tekst valt buiten de verantwoordelijkheid van de redactie van concertnews.be -
- the text above is not subject to the responsibility of the editors of concertnews.be -
Geef steeds in je comment mee op welk artikel je reageert.
Please put in your comment to which article you are responding.
06NOV
An Evening with Fran Lebowitz
Arenberg Antwerpen
26NOV
Twas The Night Before
Stadsschouwburg Antwerpen
12JUN
Ben Howard
OLT Deurne
13MAR
Les Truttes
Stadsschouwburg Antwerpen
15OCT
Bryan Adams
AFAS Dome Merksem
13DEC
Natalia - The Christmas Experience
Kon. Elisabethzaal Antwerpen
26AUG
Wilco
OLT Deurne
25AUG
Wilco
OLT Deurne
10MAR
Handle with Care
HetPaleis
11MAR
Reneé Rapp
Lotto Arena Merksem
13MAR
I went to Troy and all I got was another Greek tragedy
CC Brasschaat
13MAR
Kodo One Earth Tour
Kon. Elisabethzaal Antwerpen
14MAR
Mamma Mia!
Stadsschouwburg Antwerpen
14MAR
MIND2MODE
Koninklijk Circus Brussel
14MAR
Bert Gabriëls
Zuiderpershuis Antwerpen
15MAR
Jan, mijn vriend
HetPaleis
7MAR
La poésie de la résistance ★★★★★
Troubleyn - Labaratorium Antwerpen
6MAR
Worldwide International Global Idiodrama ★★
HetPaleis
5MAR
STOMP ★★★★
Stadsschouwburg Antwerpen
4MAR
A Tribe, That Is Me ★★★★
Troubleyn - Labaratorium Antwerpen
28FEB
I’m sorry ★★★★
Troubleyn - Labaratorium Antwerpen
22FEB
De berg ★★★★
DE Studio Antwerpen
19FEB
Alkibiades ★★★★
Bourla Antwerpen
18FEB
Malle Babbe ★★★★
Stadsschouwburg Antwerpen