Twintig jaar geleden bracht GOOSE z‘n eerste single “Audience“ uit. “You‘re the crowd, you‘re the audience“ klonk het toen al en aan die attitude is nog niet veel veranderd. Want iedereen die GOOSE live al meemaakte weet dat de band garant staat voor een vet feest waarbij stilstaan geen optie is. Dat komen ze nog eens bewijzen in de Lotto Arena in Antwerpen op zaterdag 16 november. Tickets zijn beschikbaar vanaf vrijdag 19 april om 10u via livenation.be.
Het debuutalbum ‘Bring It On‘ onstond vanuit de noodzaak van vier jonge vrienden uit Kortrijk om los te breken en met hun muziek de wereld te zien. Die ambitie bleek niet tevergeefs, want GOOSE werd getekend op het Britse label Skint van Fat Boy Slim en bracht de band over heel Europa, tot in Japan en Australië. Daarna volgden nog vier studio albums waaruit singles als de classic “Synrise“ met de iconische hoes voortkwamen, maar ook “British Mode“, “Call Me“ en “Words“. Het leverde hen al vier MIA‘s op en een plek op de line-up van de grootste festivals. The Guardian omschreef hen ooit treffend als “an onstage powerhouse, succesfully bridging the gap between electronic music and rock“, wat ze ook op hun jongste album ‘Endless’ nog maar eens bewezen. En het samenbrengen van mensen is exact wat deze band zo uniek maakt tot ver buiten onze landsgrenzen. Hoog tijd dus om samen twintig jaar GOOSE te vieren!
Tickets voor het concert in Lotto Arena zijn beschikbaar vanaf vrijdag 19 april om 10u via livenation.be en worden verkocht in waves. Tickets in wave 1 kosten €42,70, tickets in wave 2 kosten €45,50 (telkens inclusief servicekosten en mobiliteitsbijdrage).
Mensen geregistreerd op de Live Nation Belgium-website kunnen via hun account deelnemen aan een exclusieve en gelimiteerde presale. Tickets in presale kosten €42,70 (inclusief servicekosten en mobiliteitsbijdrage). De Live Nation-voorverkoop start op donderdag 18 april om 10u en eindigt op vrijdag 19 april om 10u, of wanneer de tickets in voorverkoop uitverkocht zijn.
- bovenstaande tekst valt buiten de verantwoordelijkheid van de redactie van concertnews.be -
- the text above is not subject to the responsibility of the editors of concertnews.be -
Geef steeds in je comment mee op welk artikel je reageert.
Please put in your comment to which article you are responding.
19APR
Barbie The Movie: In Concert
Kon. Elisabethzaal Antwerpen
19DEC
Pur Sang brengt Ode aan Rob de Nijs
Kon. Elisabethzaal Antwerpen
23MAY
My Leonard Cohen
Stadsschouwburg Antwerpen
14MAR
Mamma Mia!
Stadsschouwburg Antwerpen
09JUN
Duran Duran
Sportpaleis Merksem
15NOV
MAKSIM
Lotto Arena Merksem
05APR
#LikeMe In Concert 2025
Lotto Arena Merksem
21MAY
Sertab Erener
Stadsschouwburg Antwerpen
12FEB
Incompetentiecompensatiecompetentie
CC Schoten
12FEB
Bruno Vanden Broecke
CC Brasschaat
13FEB
Teddy Swims
Lotto Arena Merksem
14FEB
Arsenal
CC Kapellen
19FEB
every_body
Kc Nona Mechelen
23FEB
Jupi
Stadscentrum Mechelen
9FEB
Bobbety ★★★★
DE Studio Antwerpen
8FEB
Peak Mytikas ★★★★1/2
Troubleyn - Labaratorium Antwerpen
7FEB
The Phantom Of The Opera ★★★★★
Stadsschouwburg Antwerpen
1FEB
Enlightenment ★★★★
Handelsbeurs Antwerpen
29JAN
Companion ★★★★1/2
Kinepolis Antwerpen
28JAN
Candlelight: The best of Bridgerton on Strings ★★★★
Zaal AthenA Antwerpen
25JAN
MJ Das Michael Jackson Musical ★★★1/2
Stage Theater an der Elbe Hamburg
25JAN
Der König der Löwen ★★★★
Stage Theater im Hafen Hamburg